AĞAÇ SÜSLEME


Ağaç Süslemeleri


       Ağaç Süslemeleri konusunda Bilge Dizayn olarak uzman ekip ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün öncü firmalarından birisiyiz. Süslemeye karar verildiğinde, yapılacak süslemeyi önce keşif,ardından projelendirip sumun yapmaktayız ve fiyat konusunda anlaşıldğı takdirde işe başlıyoruz, ve çok kısa bi zamanda sonuçlandırıyoruz.Bir çok Ağaç Süsleme ürünlerini kendi atölyemizde üretmekteyiz. Yurt dışı ve yurt genelinde Süslemeler yapmaktayız,Ağaç Işıklandırması nasıl yapılır? Ağaç Süslemesi nasıl yapılır?Ağaç Süslemelerinde hangi malzeme kullanılır, Işıklı Agaç Süslerinde, kullanılacak ürünler dış mekana uygun en az ıp 65 kalitesinde ürünler kullanılmalıdır. Ve ağacın yapısına göre süsleme ürünü tercih edilmelir, çünkü her ağaç aynı şekilde süslenmez,Işıklı Ağaç Feneri Ledli Ağaç Süsleri Işıklı Ağaç, Işıklı Top, Işıklı Yıldız, Işıklı Kartanesi, Meteor Işık,Akar Işık İp Led, perde ledler le ağaçları ışıl ışıl hale getirebiliyoruz,ve daha bir çok ağaç süsleme ürünleri vardır, ışıl ışıl ağaçlar, Işıltılı Mekanlar istiyorsanız mutlaka konusunda uzman ve profosyonel bir firmayı tercih etmelisiniz.farklı boyutlarda farklı ağaç süslemeri vardır, ülkemizde ağaçlar genelde yılabaşında ve özel günlerde süslenir,Yılbaşı Ağacı yılbaşı yaklaşınca süslenmeye başlanır, caddelerde evlerde AVM lerde kendini gösterir Farklı Yılbaşı Ağaçları vardır,ledli yılbaşı ağacı ev için yılbaşı ağacı alış veriş merkezi için yılbaşı ağacı, ve Dışmekan Yılbaşı Ağacı, Yapay Yılbaşı Agacı,Pramit Ağaç, ve bunlar kendi aralarında sınıflandırılır Cadde Ağaç Süsleme,Villa Ağaçları Süslemeleri,Bahçe Ağaç Süslemeleri,Yılbaşı Ağacı Süslemeleri ,Noel Ağacı Süsleri, Süslemede dikkat edilmesi gereken bir çok konu vardır, çünkü kullanılan ürünler elektrirkli ürünlerdir, ve bir çok kez yangınla ve elektirik çarpması gibi sonuçlanan süslemeler olmuştur, bunun için kulanılan malzemelerin CE standart lı olması gerekmektedir.Dış Mekan Ağaç Süsleme ürünleri kullanılmalıdır.Led Ağaç Süsleri ağaçlarınıza ve mekanınıza değer katar ve Işıltılı bir mekan haline getirir, dikkat çeker, ve daha cazip hale getirir. İlk Yılbaşı Ağacı: Orta çağ almanya’sında her yıl 24 aralıkta kiliselerde düzenlenen şölenlerde Havva’nın Adem’e elmasını koparıp verdiği ağaca benzetilerek elma ile süslenerek adına cennet ağacı denildi.. yine almanyada 16 yy da 1570 yılında evlerde kullanılmaya başlandı, O zamanlar doğanın yeşilliği ve ağaçlar hayatın sembolleriydi.16.yy başlarında yıldızlardan esinlenerek lernmartin lutter Yılbaşı Ağacını ilk olarak mumlarla süsledi. Günümüze kadar bir çok süsleme teknikleri ile gelen ağaçlar, şimdilerde yılbaşı süslemeleri ve ışıkla süslenir, süsleme ışıkları ışıklı ağaçların vazgeçilmezi olmuştur.

Ağaç Işık Süsleme


Her ne kadar geçmiş dönemlerde özellikle yılbaşı günlerinde tercih edilse de artık ağaç ışık süsleme hizmeti normal günlerde de yoğun olarak tercih edilmektedir. Led ışıklı ağaç süsleme olarak da bilinen bu hizmetimizde siz değerli müşterilerimize garantiler sunuyoruz. Bununla birlikte internet dünyasının en kaliteli ışıklandırma sitesi olarak uygun fiyat tarifesinden led ağaç ışıklandırma ürünü satmaktayız. Bu sayede sitemizden dilediğiniz tür ve renk tonlarından ağaç ışık sistemi ürünü sipariş verebilmektesiniz.

Ağaç Işık Süsleme Nedir?

Merak edildiği üzere ağaç ışık süsleme ürünümüz cadde, yol kenarlarında, bahçelerde yer alan ağaçların yüksek led ışık teknolojisi üzerinden komple bir biçimde süslenmesidir. Bu sayede gerek ağaçların ve gerekse yer aldığı ortam ve çevrenin çok daha güzel ve estetikli bir görünüm kazanması söz konusu olmaktadır.

Ağaç Işık Süsleme Kimler Satın Alabilmektedir?

Her ekonomik bütçeye hitap eden ağaç ışık süsleme hizmetimizi dileyen herkes satın alabilmektedir. Önceki dönemlerde daha çok firmalar tarafından tercih edilen bu ışıklandırma hizmetimizden artık bireysel anlamda da talep edilebilmektedir. Konut ve işletmenizdeki ağaçların göze hitap edici bir görünüm kazanması açısından led ışıklı ağaç süsleme ürünümüzden faydalanabilmektesiniz.

Ağaç Işık Süsleme Avantajları

Hızla gelişen çağımızla birlikte artık bireyler daha çok sosyalleşmektedirler. Bu durum sonucunda ise cadde ve sokaklar artık daha da kalabalık bir duruma dönüşmüştür. Bu noktadan itibaren ise ağaç ışık süsleme ürünlerimize yoğun bir biçimde ihtiyaç duyulmaktadır. Ferah ve huzurlu bir ortak alan açısından vazgeçilmez ürünlerimizden biri olan ağaç ışık süslemelerimiz sayesinde cadde ve sokaklar artık daha da cıvıl cıvıl olmaktadır.

Işıklandırma Sitemizin Özellikleri

Lider ışıklandırma sitesi olarak garanti kapsamında ışıklandırma hizmetleri sunmaktayız. Her zevke hitap edici ağaç ışık süslemelerimizden belirtilen zaman dilimleri içerisinde memnun kalınmaması durumunda herhangi bir hak ve ek ücret talep etmeksizin ürünümüzü geri almaktayız. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan sitemizden düşük fiyat tarifesinden ağaç ışık süsleme çeşitleri satın alınabilmektedir. Bunun haricinde ürün ödemeleri ise tercihe göre ürün teslimatı sırasında nakit veya kredi kartı üzerinden yapılabilmektedir. Profesyonel ışıklandırma hizmeti sunan sitemiz ayrıca kesintisiz online destek hattı sunduğundan ağaç ışık süsleme konusunda merak edilen tüm ayrıntılar hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Ağaç Işık Süsleme Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İnternet dünyasında pek çok ışıklandırma siteleri hizmet sunmaktadır. Fakat bu sitelerin birçoğunda kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle ağaç ışık süsleme hizmetinde mutlaka alanında uzman olan, garantili ışıklandırma ürün satışları gerçekleştiren, profesyonel kadroya sahip olan, kesintisiz müşteri destek hizmetleri sunan site tercih edilmelidir. Bunun haricinde ağaç ışık süsleme hizmetinde özen gösterilmesi gereken en temel ayrıntılardan biri ürünün kaliteli ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu hizmet türünde tercih edilmesi gereken ışıklandırma süslemeleri ise kesinlikle IP 67 familyasında yer alan Led ışıklandırma süslemeleri olmalıdır. Ürünlerde tercih edilen kablonun ise yangına karşı yanmaz, kauçuk bir yapıda olması gerekmektedir. Süslemede tercih edilen ışıklandırmalar yağmur, dolu, kar yağışı, tipi, rüzgâr gibi durumlarda maksimum düzeyde dayanıklılık göstermelidir.

Kalite Ve Güvenin Adresiyiz

Profesyonel ağaç ışıklı süsleme satış sitesi olarak kalite ve güvenin tek adresi olmaya devam etmekteyiz. Yukarıda sunduğumuz tüm özelliklere sahip olmanın ayrıca gururunu yaşamaktayız. Özverili ve disiplinli kadromuz sayesinde kusursuz bir şekilde ışıklandırma sistemi satışa sunmaktayız. Ayrıca. Işık süsleme ürünlerimiz hakkında ayrıca ek ücretsiz bir şekilde servis hizmetleri de sunmaktayız. Gerektiğinde ürün yakın mesafeden satın alınan ürünlerimizin kurulum işlemini de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Avantajların bir arada sunulduğu kaliteli ışıklandırma sitemiz sayesinde ağaç ışık süslemeleri ürünlerimizden faydalanmanızı tavsiye etmekteyiz.  
BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR