AĞAÇ SÜSLEME


Ağaç Işıklandırma


Ağaç Süsleme Işıkları

Işıklı Ağaç Feneri Ledli Ağaç Süsleri Işıklı Ağaç, Işıklı Top, Işıklı Yıldız, Işıklı Kartanesi, Meteor Işık, Akar Işık İp Led, perde ledlerle ağaçları ışıl ışıl hale getirebiliyoruz ve daha bir çok ağaç süsleme ışıkları ürünleri vardır.

       Işıl ışıl ağaçlar, Işıltılı Mekanlar istiyorsanız mutlaka konusunda uzman ve profosyonel bir firmayı tercih etmelisiniz. Farklı boyutlarda farklı ağaç süslemeleri vardır. Ülkemizde ağaçlar genelde yılabaşında ve özel günlerde süslenir. Yılbaşı Ağacı yılbaşı yaklaşınca süslenmeye başlanır ve caddelerde evlerde AVM lerde kendini gösterir. Farklı Yılbaşı Ağaçları vardır, ledli yılbaşı ağacı ev için yılbaşı ağacı alış veriş merkezi için yılbaşı ağacı, ve Dışmekan Yılbaşı Ağacı, Yapay Yılbaşı Agacı, Pramit Ağaç ve bunlar kendi aralarında sınıflandırılır. Cadde Ağaç Süsleme Led, Villa Ağaçları Süslemeleri, Bahçe Ağaç Süslemeleri, Yılbaşı Ağacı Süslemeleri, Noel Ağacı Süsleri, Süslemede dikkat edilmesi gereken bir çok konu vardır, çünkü kullanılan ürünler elektrirkli ürünlerdir, ve bir çok kez yangınla ve elektirik çarpması gibi sonuçlanan süslemeler olmuştur, bunun için kulanılan malzemelerin CE standart lı olması gerekmektedir. Dış Mekan Ağaç Süsleme ürünleri kullanılmalıdır.

Süs Işıkları

Led Ağaç Süsleri ağaçlarınıza ve mekanınıza değer katar ve Işıltılı bir mekan haline getirir, dikkat çeker, ve daha cazip hale getirir. İlk Yılbaşı Ağacı: Orta çağ almanya’sında her yıl 24 aralıkta kiliselerde düzenlenen şölenlerde Havva’nın Adem’e elmasını koparıp verdiği ağaca benzetilerek elma ile süslenerek adına cennet ağacı denildi.. yine almanyada 16 yy da 1570 yılında evlerde kullanılmaya başlandı, O zamanlar doğanın yeşilliği ve ağaçlar hayatın sembolleriydi.16.yy başlarında yıldızlardan esinlenerek lernmartin lutter Yılbaşı Ağacını ilk olarak mumlarla süsledi. Günümüze kadar bir çok süsleme teknikleri ile gelen ağaçlar, şimdilerde yılbaşı süslemeleri ve ağaç ışıkları ile süslenir, süsleme ışıkları ışıklı ağaçların vazgeçilmezi olmuştur.

Ağaç Işıklandırma Nedir?

Merak edildiği üzere ağaç ışık süsleme ürünümüz cadde, yol kenarlarında, bahçelerde yer alan ağaçların yüksek led ışık teknolojisi üzerinden komple bir biçimde süslenmesidir. Bu sayede gerek ağaçların ve gerekse yer aldığı ortam ve çevrenin çok daha güzel ve estetikli bir görünüm kazanması söz konusu olmaktadır.

Ağaç Işık Süsleme Avantajları

Hızla gelişen çağımızla birlikte artık bireyler daha çok sosyalleşmektedirler. Bu durum sonucunda ise cadde ve sokaklar artık daha da kalabalık bir duruma dönüşmüştür. Bu noktadan itibaren ise ağaç ışık süsleme ürünlerimize yoğun bir biçimde ihtiyaç duyulmaktadır. Ferah ve huzurlu bir ortak alan açısından vazgeçilmez ürünlerimizden biri olan ağaç ışık süslemelerimiz sayesinde cadde ve sokaklar artık daha da cıvıl cıvıl olmaktadır.

Işıklandırma Sitemizin Özellikleri

Lider ışıklandırma sitesi olarak garanti kapsamında ışıklandırma hizmetleri sunmaktayız. Her zevke hitap edici ağaç ışık süslemelerimizden belirtilen zaman dilimleri içerisinde memnun kalınmaması durumunda herhangi bir hak ve ek ücret talep etmeksizin ürünümüzü geri almaktayız. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan sitemizden düşük fiyat tarifesinden ağaç ışık süsleme çeşitleri satın alınabilmektedir. Bunun haricinde ürün ödemeleri ise tercihe göre ürün teslimatı sırasında nakit veya kredi kartı üzerinden yapılabilmektedir. Profesyonel ışıklandırma hizmeti sunan sitemiz ayrıca kesintisiz online destek hattı sunduğundan ağaç ışık süsleme konusunda merak edilen tüm ayrıntılar hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Ağaç Işık Süsleme Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İnternet dünyasında pek çok ışıklandırma siteleri hizmet sunmaktadır. Fakat bu sitelerin birçoğunda kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle ağaç ışık süsleme hizmetinde mutlaka alanında uzman olan, garantili ışıklandırma ürün satışları gerçekleştiren, profesyonel kadroya sahip olan, kesintisiz müşteri destek hizmetleri sunan site tercih edilmelidir. Bunun haricinde ağaç ışık süsleme hizmetinde özen gösterilmesi gereken en temel ayrıntılardan biri ürünün kaliteli ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu hizmet türünde tercih edilmesi gereken ışıklandırma süslemeleri ise kesinlikle IP 67 familyasında yer alan Led ışıklandırma süslemeleri olmalıdır. Ürünlerde tercih edilen kablonun ise yangına karşı yanmaz, kauçuk bir yapıda olması gerekmektedir. Süslemede tercih edilen ışıklandırmalar yağmur, dolu, kar yağışı, tipi, rüzgâr gibi durumlarda maksimum düzeyde dayanıklılık göstermelidir.

 
BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR