Yılbaşı Ağaçları


BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR

YILBAŞI AĞAÇLARI


        Yılbaşı süslemelerinde uzun bir geçmişimiz ve konusunda uzman bir ekibimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Yeni yıl yaklaşırken farklı tercihlerin bir araya geldiği farklı istekler ortaya çıkmaktadır ve aklınızdaki yılbaşı ağacının şeklini istediğiniz detaylara uyarak hazırlayacağımızı ve bu özel ağaçları hazırlarken de en kaliteli malzemeleri kullandığımızı da söylemek isteriz. Kaliteden asla ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun yıllardır sektörde değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

        Sizin için özel olan yeni yıl gününde sizler için hazırlayacağımız yılbaşı ağaçları için örnek daha önce yapmış olduğumuz çalışmalar bu sayfada bulunmaktadır. İsterseniz buradaki çalışmalardan birini istersenizde aklınızdaki yeni yıl ağacı modelini hazırlayabiliriz.

        Bilge Dizayn olak yılbaşı ağaçaları süsleme konusunda iddialıyız ve isteklerinizi doğru anlayıp sizin istediğiniz sonuca ulaşacağımızı bilmenizi isteriz. Bize iletişim sayfamızda bulunan telefon numaraları ve mail adresinden ulaşabilir aklınıza takılan her konuda sorular sorabilirsiniz. Elebtte sadece yılbaşı ağaçları hakkında değil, tüm led ışık süslemeleri ve ışık süslemeleri hakkında soru sorabilir aklınızda olan veya özel bir gün için yaptırmak istedikleriniz hakkında fikir alabilirsiniz.

        Unutmayın bizim ilk amacımız sizlere yardımcı olabilimektir, sonraki işimiz ticaret yapmaktır.

Yılbaşı Ağaçları

Ağaçlar doğaya ayrı bir güzellik katmakta ve dünyamızı daha yaşanır bir halde tutmaya yardımcı olan en önemli varlıklardır. Ağaçların sokaklarda, yol kenarlarında bulunması gidilecek yolu güzelleştirmeye bile yetiyor. İster bahçenizde ister mekânınızda çok hoş bir ortam sağlaması için sevimli çam ağaçlarını bulundurabilirsiniz. Ağaçların çeşitli ışık yöntemleri ile süslenmesi halinde bulunduğu ortamda değişik bir ambiyans yaratıp insanları ona doğru çekmesini sağlamak gibi bir özellikleri vardır. Işıklandırma hizmetlerini en iyi şekilde müşterilerimize sunarak işimizde en iyisi olduğumuzu belirtmek isteriz. İster sokaklar için ister mekanın ya da yılbaşı ağaçları niteliğinde bir hizmet arayışı içindeyseniz bilge dizayn olarak bu görevi üstlenmekten zevk duyarız.

Yılbaşı Ağaç Çeşitleri

Yılbaşında kullanılan ağaçlar genellikle çam ağaçlarıdır. Yılbaşı partilerinde evlerde en çok kullanılmaya müsait olan çam ağaçları süslemede en çok tercih edilen yılbaşı ağaçları arasındadır. Bunun dışında sokak ve meydanlarda yılbaşı için süslenebilecek birden fazla ağaçlar mevcuttur. Selvi ağaçları, çınar ağaçları, hurma ağacı gibi çeşitler süslendiği takdirde ortamın çok güzel görünmesini sağlıyor. Özellikle mekânlarda bulunan uzun Selvi ağaçlarının gövde ve kalın dalları ile birlikte LED ışık döşenmesi müşterileri çekmek için çok iyi bir yöntem olarak kullanılabilir. Günlük için ve özel günler için döşenebilecek süsler kalite standartlarına uygun olarak bilge dizayn firmamızdan alabilir ve döşeme hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı Ağaçları Nerelerde Kullanılabilir?

Ağaçlar dış ve iç mekânlar da kullanılabilen her ortama uyum sağlayabilen bitkilerdir. Süslenmiş ağaçlar sadece yılbaşı için değil düğünlerde veya özel kutlamalarda da sıklıkla kullanılabilir. Ayrıca şehrin cadde ve sokaklarında oldukça rahat ve şık kullanımı ile ortamı aydınlatma görevi görmektedir. Yılbaşı için süslenmiş bodur ağaçlar evinizin bahçesinde ya da kafenizin herhangi bir yerinde uzun zaman güvenle kullanabilirsiniz. LED aydınlatma ile süslemek istediğiniz ağaçların boyunu ve kullanılacak mekâna göre ışık renklerini seçmek çok önemlidir. Açık havada bulunan ağaçları LED ışığını istediğiniz renkte ve boyutta yapabilmeniz mümkündür. Fakat kapalı ortamlara göre bodur ağaçlar kullanıldığı için aşırı LED ışık kullanımı çok fazlaya kaçabileceğinden sade renkteki ışıklar kullanılmalıdır.

Yılbaşı Ağacı Süslerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yılbaşı ağaçları süslerken sadece LED ışıkların güzelliği önemli değildir. Aynı zamanda güvenliği ve uzun ömürlü oluşu göz önünde bulundurulmalıdır. Dış mekânlarda kullanılacak LED ışıkları IP 67 sınıfa uygun olması en önemli noktadır. Firmamızdan IP 67 sınıflı LED ışıklarını temin edebilirsiniz. Su geçirmezlik sınıfı olarak bilinen bu LEDler hem uzun ömürlü hem de dış mekânlarda bulunan her türlü ağaçlarda kullanılabilmesi ile bilinir. Yılbaşı ağaçları süslerken dikkat edilecek diğer bir nokta ise kabloların yangına karşı dayanıklı olmasıdır. Böylece ağaçlara sarılan LED ışıkları herhangi bir yangına sebebiyet veremeyecektir.

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir?

Yılbaşı ağacı süslemek bir sanat işidir. Ayrıca beceri ve uzmanlık isteyen bir iştir. Firmamızda bulunan su geçirmez ve yangına dayanıklı LED ışıklarımızdan birini aldığınızda ağacın en güzel ve kolay bir şekilde süslenmesini sağlayabilirsiniz. Ağacı süslemeye başlamadan önce boyuna göre gerekli ölçüler alınıp ne kadar gideceği konusunda bilgiler toplamalısınız. Firmamızdan alacağınız ledlerin uç uca ekleyebilme özelliği sayesinde yetmediği noktalarda tek bir elektrik bağlantısı ile süslemeyi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca süslerken ağacın aşağı gövdesinden başlayarak yukarı doğru sarmal şeklinde gidilmeli ve 10 cm aralıklarla devam edilmelidir. Daha sonra dallara sırayla sararak bağlantıyı tamamlamalısınız. Tüm bu karmaşık işlemleri yapabilmek büyük bir beceri gerektirmektedir. Özellikle de sokaklardaki ağaçların süslenmesi çok daha karmaşık bir süreçtir. Böyle zamanlarda firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

site sağ üst köşeye bayrak ekle