Ramazan Ayı Süslemeleri


Ramazan Süslemeleri

Ramazan ayı tüm Müslümanlar tarafından mutluluk ile karşılanır. ’11 Ayın Sultanı' olarak anılan Ramazan Ayı, ülkemizde de çok önemli bir aydır. Her şehirde sokakların bile havası değişir. Özellikle Ramazan Ayı'nda akşamlar çok renkli geçer. Çeşitli şenlikler, etkinlikler, eğlenceler düzenlenir ve akşamları caddeler, sokaklar, alış veriş merkezleri, camiler özel olarak süslenir. Bu anlamda Ramazan Ayı'nda süslemeler bile özen ile yapılır. Camilerde ayet ve hadisler ışıklar ile sokağa yansıtılır. Alış veriş merkezlerinde ve belediyelerin düzenlediği etkinliklerde de çeşitli ışıklandırmalar ile bu aya hitaben güzel cümleler yazılır.

 

Ramazan Ayı Dekor Çeşitleri

Hiç şüphesiz ki, Ramazan Ayı denince akla gelenlerden biri de rengârenk camiler, cadde ve sokaklardır. Ramazan Ayı süsleme yapmak için özel bir aydır. Renkli ışıklar, ledler, mahyalar ve diğer malzemeler ile özel süslemeler oluşturulur. Süslemeler yapmak için gerekli malzemeleri, firmamızdan temin edebilirsiniz. Size en kaliteli ürünler ile dekor oluşturan firmamız, Ramazan Ayı için de en güzel dekorları oluşturacaktır. Yılların verdiği tecrübe ile size en uygun fiyatlı hizmeti biz veriyoruz. İstediğiniz her yer için uygun Ramazan dekorlarımız mevcuttur. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve sitemizi inceleyerek bilgi almaktır.

Cami Minare ve Mahyasında Kullanılan Renkli Işıklar

Ramazan Ayı'na özel bir namaz olan Teravih namazı akşamları cemaat ile kılınır. Bunun için de Ramazan’da en çok camiler göz önündedir. Birçok cami özel olarak Ramazan süsleri ile Ramazan için süslenir. Minareleri renkli ışıklar ile aydınlatılır ve çeşitli renkler ile ışıklandırılmış mahyalar asılır. ( Mahya: Ramazan'da ve kandillerde camilerin iki minaresi arasına asılan iplerin arasında ışıklar ile yazılmış yazılardır.) Mahyalar, ledler, minik ampuller ve diğer cami dekorları için bize ulaşabilirsiniz. Ramazan Ayı süsleme için bizden hizmet almak sizin için doğru bir karar olacaktır. Çünkü bu anlamda en iyi hizmeti firmamız veriyor.

Cadde- Sokak Işıklandırma

Ramazan Ayı'nda gündüzler sakin sessiz geçse de, akşamları çok renklidir. Tüm cadde ve sokaklar ışıl ışıl, insanlar ise sakin ve mutludur. Ramazan eğlenceleri ve şenlikleri hemen hemen her belediye tarafından düzenlenir. Süslü ve ışıklı ağaçlara, kandiller asılır. Birçok yerde belediyenin adı ile beraber ışıklandırma yapılır. Bunun için de Ramazan akşamları iftardan sonra ortalık ışıl ışıl olur. Bu renkli akşamlar için Ramazan Ayı süsleme malzemelerini firmamızdan alabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli ürünler sunuyoruz.

 

Belediyeler İçin Ramazan Dekorları

Hemen hemen her ildeki belediyeler, her Ramazan bazı şenlikler, etkinlikler ve programlar düzenler. Karagöz Hacivat oyunu, ilahi, sohbet, Kur'an okuma, vb. Birçok şey yapılır. Bunun için de her belediyenin adı renkli ışıklar ile yazılır ve Ramazan Ayı'na övgü dolu birçok yazı da meydanlara asılır. Firmamızda Ramazan için yapılan tüm dekorlar mevcuttur. Renkli ve ışıklı kandiller, ampuller, ledler ve birçok ramazan dekoru vardır. Bunun için siz de internet adresimizi inceleyerek Ramazan süslemelerinde bizi tercih edebilirsiniz.

 

Her Çeşit Ramazan Dekoru Burada

Ramazan Ayı’nın rengârenk akşamlarında bizim de payımız olsun isteriz. Bunun için de size, en hoş ve kaliteli Ramazan dekorlarını en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. 7/24 internet sitemizi inceleyerek gerek Ramazan için gerek ise diğer özel günleriniz için gerekli dekorları bulabilirsiniz. İşimizi profesyonel bir şekilde yaptığımız için bizi tercih ettiğinizde asla pişman olmayacaksınız. Her çeşit özel süsleme malzemeleri ve dekor konusunda bir numarayız. İşimizde müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve özel günleriniz için size en güzel dekorları hazırlıyoruz.

 

BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR