BAHÇE IŞIK SÜSLEME


Bahçe Işık Süslemesi

Bahçe süslemeleri günümüzün ve evmizin önemli süslemeleridir. Bahçeler neden süslenir ve nasıl süslenir?bahçelerde yapılacak süsler gününe ve zamanına göre süslenir. Gün ve zaman nasıl belirlenir, gününe zamanına göre hani süsleme yapılır? Bahçeler genel olarak yılbaşında ağaçlar ve bahçe etrafı süslenir. Büyük bi bahçeniz varsa yılbaşında çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Işıklı Noel Baba,Işıklı Geyik, Işıklı Kızak, Noel Baba Arabası gibi yılbaşına özgü süslemelerle göz alıcı ve çocuklarınıza heyacanlı ve ışıltılı bir bahçe sunabilirsiniz ve her yıl yeni yılı heyacanla ve seviçle beklemesini görebilirsiniz.bahçe ağaçları süslemesi bahçe duvarları süslemesi, farklı bahçe süslemeleri yapılır. Bahçe Süslemeleri led ışıklar ve ışıklı figürlerle rengarenk süslenerek amacın uygun ve şık süslemeler yapılır. Bahçeler nasıl süslenir ? süsleme amacı nedir?bahçe süslemesini kimler yapar? Bahçelerde yapılack süslemelerde mutlaka kaliteli ürünlerle yapılmalıdır,malum elektirikli süsleme ürünleri tehlike arz etmemesi için mutlaka izalasyon ve bağlantıların,ıp 65 değerinde olması gerekir, dışmekan süsleme, malzemesi kullanılmalıdır, kullanılacak malzemeler, Avrupa standartlarında olmalıdır,çocuklar için tehlikesi olması için mutlaka tecrübeli ve ehliyetli elekrikçiler tarafından yapılmalıdır. Biz işte bu yüzden varız sizin güvenliğinizi en üst seviyede tutarak, uzman ekiplerimizle sizi yılbaşına hazırlıyoruz, yılbaşı dışındada özel günlerde ve zevk için süslemeler yapılır, çocukların çok sevdiği aydınlatma sistemi olan bahçe aydınlatma, Bahçlerde yılbaşının heyacanı ve atmosferi çok başkadır, havanın kararmasıyla ışıkların yanmasıyla, ışıkların yanıp sönmesi ve rengarenk ışıkların yaydığı ışıklarla evde mutlu bi tablo oluşur. Villa Bahçesi Süsleme, Yalı Bahcesi Süsleme, Site Yılbaşı süslemeleri, Havuz Işık Süslemeleri,yeşillik süslemeleri,Noel süslemeleri, yılbaşında sizinde bahçeniz renkli ışıklarla, ışıklandırlısın istiyorsanız bizi mutlaka arayın bilge dizayn farkıyla sizin bahçeniz için en uygun süslemeleri yapalım.

Bahçe Işık Süslemeleri

Şehirleşmenin artması, oksijenli ortamların azalması insanların doğal ortama özlem duymasına neden olmaktadır. Binalar, apartmanlar, gökdelenler, sanayiler her yer beton yığını olan ortamlardan insanlar artık fazlaca sıkılmış durumda. Eskiden her ev bahçeli, doğal ürünler bahçede olacak şekilde yaşam alanları vardı. Günümüzde de şehirleşmeden sıkılan kimseler yavaş yavaş şehir dışında daha sakin bir hayat ve bahçeli evleri tercih etmektedir. Eskiye oranla bahçeli evlerin pek çok farkları var tabi ki. İnsanlar artık tek düze değil farklı şekilde bahçeli evlerini dizayn etmektedir. Peyzaj çalışanlarıyla bahçeleri dizayn eden insanlar, kolay şehir evlerinin rahatlığını bahçeli evlere taşımaktadır. Birçoğu villa tarzı olan bu evler oldukça da dikkat çekici olmaktadır. Firmamız evrelerinizin bahçe ışık süsleme işlerini özenle yapmaktadır. Sizler nasıl bir düzen ve süsleme istediğinizi bizlere aktarın bizler de çalışma stilimiz ve ürünlerimiz hakkında sizi bilgilendirip ortak karar ile işimize başlayalım.

Bahçe Işık Süsleme Hangi Alanlarda Olur?

Bahçe süsleme sadece evinizin olduğu yerlerde değil daha birçok alanda da olmaktadır. Özellikle yazın yoğun ilgi alan kır düğünü konseptlerinde de bahçe süslemeye fazlaca zaman ayrılmaktadır. Hayalinizdeki düğüne uygun bahçeli bir düğün salonu veya bir otelin bahçesi için ile anlaştıktan sonra bizler devreye girerek sizin hayaliniz ile bizim yeteneğimizi birleştirerek sizlere mükemmel bir bahçe ışık süsleme sunabiliriz. Ayrıca eğer bir iş yeri sahibi iseniz ve daha çok müşteri çekecek ve müşterilerinize hoş bir ortam sunmak isteyecek olursanız yine bizlerden yardım alabilirsiniz. Hemen her türlü bahçe alanında farklı tasarımlarda ışık süslemeleri yapabiliyoruz. Özenli ve güvenliğe önem veren, dizayn konusunda ufku geniş çalışma arkadaşlarımız ile hayalinizdeki bahçe ışık süsleme hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Bahçe Işık Süsleme Nasıl Yapılır?

Bahçe süslemelerinde öncelikli yapmış olduğumuz süsleme alanı ağaçlardır. Ağaçlara ve dallarına uyguladığımız ışıklandırmalar ile ortama muhteşem bir ambiyans katmaktayız. Ağaçların gövdelerinden başlayarak dallarının uçlarına uzanan farklı renkteki LED lambalar doğanın muhteşem güzelliğini akşamın karanlığında da ortaya çıkarmaktadır. Bahçe süslemede diğer önem verdiğimiz süsleme alanı ise duvarlardır. Eğer süslemek istediğiniz bahçenin duvarları etkin olunacak alana yakın bir yerdeyse bahçe ile bütünlük sağlaması açısından duvarlar da süslemelerimizde yer alır. Duvarlara farklı şekillerde ışıklandırma yapmaktayız.

Bahçe Işık Süslemede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe ışık süsleme yaparken en önce dikkate alınması gereken doğal hava koşullarıdır. Bahçe süslenirken kullanılan ışıkların ve diğer süslerin rüzgârdan savrulmayacak şekilde monte edilmesi gerekli. Firmamız bu konuda oldukça titiz bir çalışma sergilemektedir. Ayrıca bahçe süslemelerinde en önemli diğer bir detay ise yağmur veya kar yağışıdır. Özellikle elektrikli bir süsleme yapıldığı zaman bu etkenlere göre güvenlik tedbirleri alınmak zorundadır. En küçük bir ihmalde çok büyük kazalar çıkabilir.

Bahçe Süslemede Hangi Ürünler Kullanılıyor? 

Firmamız bahçe ışık süslemelerinde IP 67 sınıfında LED lambalar kullanır. Bu lambaların özelliği su geçirmez olmalarıdır. Bu ürünlerin kullanımı süslettiğiniz mekânların daha uzun süre kullanımını hem de güvenlik açısından önemlidir. Ayrıca kullandığımız ürünlerin kablosu alev yürümez kauçuktur. Bu maddenin kullanılması yangın çıkmasını engellememektir. Bahçe süslenirken dikkat edilmesi gereken hoş bir görünümün yanında güvenli ve dayanıklı bir dizayn yaptırmaktır. Firmamız bu konuda sizlere istediğiniz ve beklediğiniz özeni sunmaktadır. Günlük yaşam için veya yılbaşı, doğum günü gibi partiler için ya da iş yerlerinize farklı bir hava katmak için firmamız ile bahçe ışık süsleme hizmetleri hakkında çalışma yapabilirsiniz.

BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR