Yılbaşı Işık Süsleme


Yılbaşı Süslemeleri

        Yılbaşı süslemelerinin hikayesi 16 yy dan günümüze değişerek gelmiştir, çeşitli süslemeler sonucu bugünümüze yılbaşı led süslemeolarak gelmiştir. Senede bir defa yapılan yılbaşı dekorasyonu, özellikle alış veriş merkezleri yılbaşı dekoru, yılbaşı cadde süslemeleri, yılbaşı mağaza süsleme, bina yılbaşı süsleme, gibi bir çok alanda yılbaşı ışıkları ile süslemeler yapılmaktadır. Yeni yıla yaklaşmaya başlanmasıyla hareketlenir , hazırlıklar başlanır, projeler hazırlanır, en güzel yılbaşı süslemeleri yapmak için alış veriş merkezleri birbiri ile yarışır. Yılbaşı ışıklandırma çok önemlidir alış veriş merkezleri için. Yılbaşı ışıkları renk renk çeşit çeşit bir çok ürün gamına sahiptir. Özel olarak ürünler tasarlanır, Özel olarak süslemeler yapılır. Yeni yıl led ışık süslemeleri, ve yeni yıl ışıkları, çok dikkat edilmesi gereken bi konudur, ışıklı yılbaşı süslemelerinde, kullanılan tüm ürünler 220 v elektrikle çalışmaktadır, iç mekan ve dış mekanda farklı malzemeler kullanılmalıdır, kullanılacak malzemenin, elektrik çarpma ve yangın tehlikesine karşı çok güvenli olmalıdır. Piyasada bir çok ürün vardır tehlike saçan ve hayatımızı tehlikeye sokan bu ürünlere çok dikkat etmek gerekmektedir. Yılbaşı ışık dekoru yaptırmayı düşündüğünüzde mutlaka profesyonel bir firma seçmelisiniz. Beraber planlayıp beraber karar vermelisiniz. Dış mekan ışık süsleme ve dış mekan led ışık süsleme, konusunda uzman bir firma olmalıdır, yılbaşı ışıkları, yılbaşı led ışıkları çeşitleri yılbaşı led perde, yılbaşı eklemeli ışık, ışıklı kar tanesi, led ışıklı yıldız, led ışıklı Noel baba, led ışık saçak akar perde ışık meteor ışık, gibi daha bir yılbaşı ışıkları vardır, yılbaşı ışıklandırma ve ışıklandırma fiyatları’ ürünler gibi kendi arasında ölçü ve ebatlarına göre değişikler vardır, en ucuz yılbaşı süslemesi yerine en uygun yılbaşı ışık süslemeleri tercih etmelisiniz. Firma olarak yılbaşı ışıkları ve yılbaşı ışıklandırma konusunda titizlikle çalışıp müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız, ürünlerimizi kendimiz kendi atölyelerimizde imal etmekteyiz. Bir çok ürünümüzü yurt dışından kendimiz ithal etmekteyiz. Ve yüzden yılbaşı süsleme, konusunda iddialıyız ve en iyi firmalardan birisiyiz.

Yılbaşı Işık Süsleme

Led aydınlatma ve süsleme malzemelerini üreten firma olarak yıllardır bu işin içinde tecrübe edinmiş ve müşteri anlayışı ile hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz. Ürettiğimiz her ürünün kalite güvencesi olup aynı zamanda uzun yıllar boyunca kullanabilme garantisi veriyoruz. Ürünlerimizi kendimiz imalat edip ülkenin her yerine satış ve ulaşım sağlıyoruz. Özel günler için kullanılabilecek süsler ve led aydınlatmaları firmamızdan sağlayabilir hatta döşeme hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Yılbaşı ışık süsleme araçlarının tamamını istediğiniz her çeşidi bünyemizden bulabilir ve satın alabilirsiniz. Son yıllarda led aydınlatmalar her alanda kullanılarak oldukça moda haline gelmiştir. Sokaklar, caddeler ve mekânların girişleri gibi yerler led aydınlatma ile donanarak çevresindeki dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yılbaşına Özel Işıklı Süsleme Çeşitleri 

Yılbaşı geldiğinde her yer rengârenk olup bütün sokaklar ve Avm’ler süslerle dolu eğlence yerleri halini alıyor. Yılbaşı kutlayan insanlar led ışıkla süslenmiş alanlara hücum ederek o anın keyfini çıkarmaya çalışırlar. Kimileri anı olsun diye fotoğraf çekinir kimileri ise led ışığının altında romantik saatler geçirmeyi hayal ederek orada vakit geçirirler. Yılbaşına ait bilinen bazı semboller vardır. Bunlardan birisi çam ağacıdır. Diğerleri ise, yılbaşı ren geyiği, Noel baba heykelleri ve kar tanesine benzeyen ışıklı süslemeler. Yılbaşını anlatan renkler ise kırmızı ve beyazdır. Sokaklar evler bu renklerde döşenmiş led ışıkları ile süslenmiş bütün alanlar yılbaşını kutlamak için gerekli olan ürünlerdir. Bütün bunları bilge dizayn olarak AVM ve sokak dekorasyonuna uygun bir şekilde döşeme hizmeti vermekteyiz. Döşenmiş led ışık süslemelerine ait örneklere sayfamızdan bakabilir aklınıza takılan bir soru olursa bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Işıklı Süslenen Yılbaşı Ağaçları

Yılbaşında veya günlük olarak ortama güzel bir hava katması için ağaçlar ışıklarla süslenebilir. Işıklı süslerle süslenmiş ağaçlar istenilen renklere bürünerek bulunduğu yeri güzelleştirebiliyor. Yılbaşı gecesinde yapay çam ağaçlarının üzerine döşenen led aydınlatmalar ve kar tanesi motifli aydınlatmalar yapabilmek mümkündür. Firmamızda yılbaşı ağaçlarına takılabilecek her türlü süs araçlarını bulabilir mekânınıza uygun olarak istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Hatta çam ağaçlarının üzerine daha gerçekçi olması için yapay kar serperek kar yağıyor havası yaratabilirsiniz. Yılbaşı ışık süsleme fikri ile yürüyüş parklarında bulunan ağaçların üzerine yapılacak ışıklı led aydınlatmalar ile insanların oraya akın etmesini sağlamak için güzel bir fikir olarak değerlendirebilirsiniz.

Işıklı Süslenen Ren Geyikleri

Ren geyikleri yılbaşını temsil eden en büyük objelerden bir tanesidir. Ren geyiklerin çeşitli boyutlarının olması her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilmesi için bir avantaj olarak görülebilir. Ren geyiklerinin üzeri tamamen yanıp sönen led ışıkları ile kaplanması en çok tercih edilen yöntemdir. Yanıp sönen led ışıklarına firmamızdan temin edebilir istediğiniz metre kadar satın alabilirsiniz.

Noel Baba Işıklı Süsleme

Noel baba objelerini yılbaşı gecesinde her yerde he ortamda kullanabilirsiniz. Noel baba heykellerini bir sokak üzerinde kullanıp üzerini kırmızı ve beyaz led aydınlatmalar ile süslediğinizde harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Noel baba figürlerini evlerinizde ve mekânlarınızda ışıklı süsleme yaparak giriş kapısında gelen misafirleri hoş bir şekilde karşılamak sizin elinizde. Firmamızdan temin edeceğiniz led aydınlatmalar aynı zamanda ıslak ve yangına karşı korumalı olduğu için çocuklara karşı herhangi bir önlem almadan güvenle kullanabilirsiniz. İstediğiniz vakit söküp istediğiniz vakit tekrar döşeyerek yıllarca kullanım ömrünü size garanti verebiliriz.

Yılbaşı İçin Işıklı Süslemeler Güvenli Mi?

Firmamızda üretilen bütün ışıklı aydınlatma ürünlerimizin kalite standartlarına uygun olduğu ve gerekli sertifikalara sahip olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca Yılbaşı ışıklı süsleme malzemelerimiz en kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu uzun yıllar boyun kullanılabilirliğini koruduğu edindiğimiz tecrübelerle ortaya çıkmıştır. Led ışıklarımız IP 67 sınıfında olup su geçirmez ve sudan meydana gelecek elektrik sorunları ile karşılaşma olasılığı olmaz. Herhangi bir yangın söz konusu olduğunda kabloların yanmaz malzemeden yapılması ayrıca bir özellik sağlamaktadır.
BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR