Led Perde


Led Perde


Led perde ışık günümüzde neredeyse heralan girmiş, her alan led perdeler ile ile süslenmiştir, led ışıklı perdeler bir çok çeşitliliği ile farklı ölçüler ve farklı modeller ile iç mekan ve dış mekan kullanımana uygun farklı ürünlerdir. Her geçen gün farklı led perde ışık ile karşılakmaktayız ve göz alıcı ışıkları e nasıl bizleri büyülmekte. Led perde ışıkları nerede ve nasıl kullanılmalıdır, led perde seçerken neye dikkat edilmelir? Kalitesi neden önemlidir? led perde led sayısı ne olmalıdır nasıl belirlenmelidir?

Led perde ışıklar, farklı ışıklar olarak ve farklı ölçülerdedirler, led perde ölçüleri, 2x3 led perde,3x2 led perde,2x2 led ,perde 2x1 led perde,2x1.5 led perde 2x5 led perde ışık, saçak ışık, akar led perde ışık, saçak led ışık,yağmur damlası led ışık, meteor led ışık,akar led ışık gibi bir çok led perde çeşitleri vardır. Yapımıza ve alanımıza uygun led perdeyi ölçü ve özelliklerine göre seçebiliriz. Ve led ışıklı perde de çok farklı led perdeler vardır.

Beyaz perde led, mavi led perde ışık, kırmızı led ışıklı perde, yeşil ledli perde, gün ışığı led perde çeşitleri, sarı led perde ışık vardır. Günümüzde ışık süslemlerinde led perdeler çok kullnılmaktadır, iç mekanlarda iç mekan led perde, dış mekanlarda mutlaka ıp değeri yüksek ıp 65 led perde, yani dış mekan led perde modelleri kullanılmalıdır, led perde süsleme, nelerde kullanılır? Binalarda cadde süslemelerinde alış veriş merkezi süslemelerinde, otel dekorlarında mağazalarda yılbaşı süslemelerinde plaza ışıklandırma larında kullanılır.

Dış mekan led perde satışı, dış mekan led perde fiyatları iç mekan led perdelerden farklıdır, dış mekan led perde farkı kablolarının kauçuk kablo olmasıdır, led ampulleri su gecirmezliliği olmasıdır, kablolarının kalın ve güvenlikli olmasıdır. Uzun ömürlü kaliteli yüksek ışık veren led perde’lerdir. Bu yüzden led perde satışı konusunda fiyatlar değişiklik göstermektedir, led perde fiyatları , kalite model led sayısı, ve led perde ölçülerine göre değişmektedir, toptan led perde,ucuz led perde, arıyorsanız kalite aramamalısınız. Yeni yıl aydınlatması led perde ışık, yılbaşının vazgecilmez süslemesi olmuştur, yılbaşı led perde ışıkları rengarenk şehrimizi evlerimizi iş yerlerimizi, alış veriş merkezlerini süslemektedirler. Işıklı perde diyede adlandırılmaktadır.

Led ışıklı perdeler, 925 ledli perde,750 ledli perde, 600 ledli perde, cata led perde, Ack led perde, lampist led perde, benar led perde, Osaka led perde, neo neon led perde ışık, markalı ürünlerin toptan led ışıklı perde şatışı firmamız tarafından yapılır. Ve yılbaşında yılbaşı led perde süslemeleri yapılır.

Led perdelerde once ne kullanılırdı? Süslemeler nasıl yapılırdı? Standart ölçülerinden daha uzun led perde yapımı nasıl olurdu? Eskiden ampüllü perde vardı. Filamanlı perde ışık, gün ışığı renginde tek seçenek olarak vardı ve hala günümüzde kulanılmaktadır. Günümüzde led perdelerin bir çoğu soketli eklemeli özelliği sayesinde istenilen ölçülerde led perde yapımı ile istenilen genişliğe uzatılabilmektedir.

Led perde ışıktan ayıran özelliği ise rengidir çok yumşak bir ışık rengi vardır. Tam gün ışığı perde dir, altın sarısı led perde, ışığı olarakta bilinir. Piyasada satılan çok ucuz ve yağmur, rüzgar, kar, dolu gibi doğa olaylarına dayanıklı olmayan ürünler satılmaktadır. Ip44 led perde tanıtılmakta ve bu şekilde satılmaktadır, CE belgeli led perdelerin tamamı CE belgesine uymamaktadır.

Bilge Desigin perde led ışık satış, montaj, uygulama hizmetini uzun yıllardır tecrübesiyle devam ettirmektedir.


BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR