Işıklı Hortum - Led Hortum


Işıklı hortum Led

Işıklı led hortum, yapısı ve verdiği ışık efekti ile kullanıldığı alanları renkli ve göz alıcı bi alana dönüştürüyor. led hortum ışıkların özerklikleri çok fazladır, kullanılacak alana göre led hortum ışık seçilmelidir. Değişiklikler nelerdir dersek, şu şekilde anlatabiliriz. led ışıklı hortum çeşitleri, 13 mm led ışıklı hortum, genelde düz alanlarda kullanılır.10 mm ledli ışıklı hortum çok esneklik gerektirmeyen alanlarda rahat bişekilde kullanılır. hortum,9 mm ışıklı hortum ise her türlü esneklik gerektirecek ışıklı süslemeler ve led ışıklı süsleme ürünleri üzerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. ebatlarda hortum ışıklar vardır. Metrede 36 led vardır, ve bu ledler yatay veya dikey olarak iki şekilde imal edilir. Yatay ledli hortum ışık 360 dc aynı ışık şiddetini gösteren hortumdur. Dikey ledli led hortumlar ise sadece ledin yönüne daha fazla led ışık verir, arka ve yanlarda aynı ışık siddeti görünmez. Bu yüzden mutlaka yatay ledli led hortum ışıklar tercih edilmelidir.

Led ışıklı hortumlar ile neler yapılabilir?

Led ışıklı hortumlar ile neler yapılabilir, her türlü ışıklı motifler üzerinde kullanılır, mesala nedir bu ışıklı motifler, ışıklı kartanesi, cadde direk motifleri, ledli cadde ışıkları ledli cadde motifleri, led ışıklı yıldız,led ışıklı kalp gibi bir çok ışıklı obje üzerinde kullanılır.

Işıklı Led hortum

Led hortumlar esnek yapısı sayesinde 360 dc her yöne kıvrılabilen bi özelliğe sahiptir. İmalat aşamasında dikkat edilmesi gereken hususlarda vardır. Led hortum eklemesi led hortum bağlantısı yapısına uygun olarak yapılmalıdır. Ledli ışıklı hortum ne kadar elektirik harcar kaç volt ile çalışır? Işıklı ledli hortum genelde 220 v elektirik ile çalışmaktadır, led hortum metrede 2 wat elektrik harcar elektirik çarpma tehlikesine ve kısa devre tehlikesine karşın ışıklı ledli hortum bağlantı esnasında çok iyi izole edilmelidir. dış mekan led ışıklı hortum ve iç mekan hortum ışık aynıdır, yapısal bi değişiklik yoktur. Estetik ve şeffaf renk yapısı ile iç ve dış mekanda rahatlıkla kullanılabilinir. Bunların dışında çok farklı renklerde hortum ışık vardır. Başlıca ana renkler şöyledir. Beyaz led hortum, gün ışığı led hortum,mavi led ışıklı hortum,kırmızı ledli hortum, yeşil ışıklı hortum,sarı ledli hortum,rgb hortum. Bu renkleri hortumun yapısı değil içindeki ledler sağlamaktadır. Her noktadan kesilmez , ve makas işarati koyulmuş noktalardan kesmek gerekir, aksi takdir bir kısmı yanmaz 1 metreden kesilen hortum ışık ve 2 metreden kesilebilen ışıklı hortum olarak ikiye ayrılır. Led hortum fiyatlarıda bu değişime göre değişiklik gösterir.

Birde çok özel olan led neon hortumlar vardır. Yapısı ve özel led ışık teknolojisi ile imalatı yapılan led neon homojenik ve parlak ışığı sayesinde çok önemli görsel alanlarda kullanılır.özellikle bina dış cephesi köprü led aydınlatması tarihi eser aydınlatması ve özel projelerde kullanılr. led aydınlatma kopnusunda çok önemli yere sahiptir. Aydıtma amaçlı kullanılmaz, dekoratif görüntü amaçlı kullanılır,led ışıklı neon hortumlar renk ve boyutlarına göre farklılık yaratır. Uygulanacak alana göre ürün seçeneği sunar.led ışıklı neon nasıl çalışır ? led neonlar 220 v elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Işıklı hortum fiyatları bu seçeneklere göre değişmektedir. Led neon içerisinde metrede yatay led vardır,üzeri silikon bazlıdır, led neon fiyatları, bir çok özelliğe göre değişmektedir.led neon fiyatı nasıl belirlenmeli, dış mekanda ve uzun süre kullanmak isteniyorsa mutlaka kaliteli ürün tercih edilmelidir. piyasadan değil uygulamacılardan satın alınmalıdır. Firma olarak led hortum imalatı ve ışıklı hortum led ithalatı yapmaktayız. Özel renk ve özel ölçülerde üretim söz konusu olabilir.


Işıklı Hortum

Gelişen ve değişen dünyada birçok alışkanlarımızda aynı şekilde değişmeye başladı. Bu çerçevede günümüzde sıklıkla tercih edilen ve birçok alanda kullanılan led aydınlatmalar süsleme ve mekana farklı hava katması amacı ile tercih edilmektedir. Özellikle açık alanlarda ve mekan süslemelerinin olmazsa olmazı olan led aydınlatmalar süsleme yapmak istendiğinde en önemli parçalardan bir tanesi olarak öne çıkıyor. Cadde ve sokakların süslenmesinden tutunda mekanlara farklı bir hava katmasına kadar ışıklı hortum kullanımı giderek artmıştır. Işıklı hortumun kullanılması ile farklı mekanlarda ve farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli görseller elde etmek isterseniz firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Işıklı Hortumlar Birçok Renk Seçeneğine Sahip

Kullanıldığı mekana farklı hava katan ışıklı hortum aynı zamanda birçok renk ve tasarım seçeneği ile satışa sunulmaktadır. İstenilen ölçü ve renklerde tercih edeceğiniz ışıklı hortumlar kıvrılabilir ve esnek özelliği ile kolay kullanım imkanı ile mekanlarda ki yerini alıyor. Beyaz, mavi, kırmızı, beyaz, sarı, yeşil, hardal ve daha birçok renk seçeneğine sahip bu ürünler aynı zamanda son derece dayanıklı olarak üretilmektedir. Firmamız tarafından süsleme yaptırmak istediğinizde sunulan hizmetlerden bir tanesi olan bu ürün son derece zengin görünümü ile mekanlarınızın vazgeçilmez dekorasyon objelerinden bir tanesi olarak gösterilebilir.

Süsleme Hizmetleri İçin Sizlere Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

Farklı boylarda ve çaplarda tasarlanan bu ürün aynı zamanda tek renk seçeneğinin yanı sıra birçok renk kombinasyonlarından oluşan modellere de sahiptir. Özel alanların süslenmesinden tutunda kamu alanlarına kadar birçok alanda tercih edilen ışıklı hortumları siz de kurumsal hizmetlerimizden yararlanarak tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ağaçları sarabileceğiniz gibi aynı zamanda sokak aydınlatmalarını sararak kullanabileceğiniz ışıklı hortum kullanımı ile harika şekiller gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız ile çeşitli süsleme taleplerinize siz de profesyonel destek almak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Işıklı Hortumlarla Birçok Görsel Çalışma Yapılıyor

Işıklı hortumları kullanarak onlarca farklı şekil ve model oluşturulabilir. Bu çerçevede bu konuda alacağınız profesyonel hizmet ile birlikte uzman çalışanlarımız hayal ettiğiniz şekilleri hayata geçirmenizde sizlere birinci sınıf hizmet sunarak yardımcı olmaktadır. Gül yapabilir ve mekanlarınızda farklı renkli hortumların kullanılması ile harika renkli görünüm elde edebilirsiniz. Bununla birlikte Neon ışıklarının vermiş olduğu zengin görünüm ile birlikte yıldız, papatya, ay – yıldız, çeşitli yazılar yazdırarak süslemeleri profesyonel hizmet alarak firmamıza güvenle yaptırabilirsiniz. Ürünlerimiz birinci sınıf kaliteye sahip olup, açık alanda ve kapalı alanda kullanabileceğiniz onlarca seçenekle satışa sunulmakta ve uzman çalışanlarımız ile çeşitli süsleme çalışmaları başarılı şekilde gerçekleştiriliyor.

Dayanıklı Ve Uzun Süre Kullanılan Işıklı Hortumlarla Hizmetinizdeyiz

Açık alanlarda sorun yaşanmadan kullanılacak şekilde üretilen ışıklı hortum mevsim şartlarına karşı dayanıklıdır. Yağışlı ve güneşli havalardan etkilenmeden uzun süre kullanım imkanı sunar. Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde siz de firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Öncelikle ışıklandırma yapılacak alanı uzman çalışanlarımız inceliyor ve daha sonra bizden istediğiniz hizmet çeşidine göre çeşitli analizle ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz led aydınlatmalı ürünler Avrupa standartlarında olup, uzun süre sorun yaşamadan kullanma imkanı sunacak özelliklere sahiptir. Siz de mekanlarınızda ve açık alanlarda ihtiyacınız olan ışıklandırma ve süsleme çalışmaları için firmamızı güvenle tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için ve fiyat almak için çağrı merkezimizden bize ulaşmanız halinde çalışanlarımız her türlü soru ve taleplerinize yanıt vererek sizlere yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlı hizmet seçeneğimizden siz de yararlanmak için bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.


BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR