BELEDİYE IŞIK SÜSLEME


Belediye Işık Süslemesi

Belediye ışık süsleme hizmeti yapmakta olan firmamız yılların verdiği tecrübe ile Türkiye'nin bir çok il ve ilçesine ışık süsleme hizmeti yapmaktadır.

Nerelere Işık Süslemesi Yapıyoruz?

Belediye sınırları içerinde bulunan cadde sokak, park, bahçe, mekan ve belediye binası gibi yerlerin insanların sık ziyaret ettiği bölgelerin dekoratif aydınlatma ve led ışık süsleme ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Ne Tür Işık Süslemeleri Yapıyoruz?

Cadde sokak süslemelerinde gelenellikle cadde tagları, direk motifleri kullanmaktayız. Ayrıca ihtiyaca yönelik diğer dekoratif aydınlatma ürünleri ile yılbaşı ışık süslemesi, fotoğraf çektirme tema alanı, kavşak süsleme, ağaç ışık süsleme, yılbaşı ağacı ışık süsleme, ışıklı bayram tebrik yazıları, ışıklı Türk Bayrağı ve Atatürk süslemeleri ışıklı toplar, ışıklı yıldızlar, led perde, hortum led süslemeleri, Gazebo ve çardak ışık süsleme, ışıklı havuz, gibi süsleme çeşitleride sunmakta ve uygulamaktayız. Belediye sınırları içerisindeki cadde ve sokaklarda, mekan bahçelerinde, belediye binası bahçelerinde veya sosyal tesis bahçelerinde bulunan ağaçlara süsleme led ışık hizmetimiz bulunmaktadır. İnsanlar gezinirken, boş vakitlerinde, bir iş için, bir yerden bir yere ulaşım için cadde ve sokakları kullanmaktalar. Bu yüzden cadde ve sokakların hem dekoratif aydınlatması hemde görsel olarak süslenmesi buraların daha güzel bir hale getirilmesine olanak sağlayacak. Buraların dekoratif aydınlatması, süslenemesi ve güzelleştirilmesi yılın her ayında yapılabilmektedir. Belediyeler kendi bölgelerinde birbirinden güzel cadde sokak süslemeleri, kavşak dekoratif ışıklandırma, sosyal tesis, mekan ışık süsleme belediye binası ışık süslemesi yaparlar ve vatandaşlara dekoratif aydınlatma ihtiyacını karşılayıp görsel güzel bir görünüm sunarlar. Bunun nedeni ise özel gün ve bayramların coşkulu bir halde kutlanması, şehri / ilçeyi ışıl ışıl bir ortama kavuşturmak, süsleme yapılan yerin dikkat çeken bir yer haline gelmesi, vatandaşların daha mutlu halde olması, bölgenin görünümün şık bir görünüme kavuşturmak ve bölgenin daha cazip bir hale getirmektir.

Ayrıca bölgedeki ağaçların led ışık süslenmesinde ürün seçenekleri bulunmaktadır. Beyaz, Mavi, Gün ışığı renk seçenekleri (Diğer renkleride sorunuz), ağaç süsleri ile dekoraitf ürünler, zengin seçenkler için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Fakat bu ürünler içerisinde en dikkat çekenleri led ışık süslemeleridir. Bu yüzden ışıklı motifler, ışıklı taglar ve ağaç süslemeleri led ışıklar ile yaplmaktadır.

Yılbaşı ışık süslemelerinde ise ayrıca ışıklı kar taneleri, ışıklı yıldızlar, çakar ledler ve ışıklı hediye kutusu, ışıklı fotoğraf çektirme tema alanı, ışıklı geyik figürü gibi ürünler kullanmaktayız. Süslenecak alan uygun tasarımlar ile isteğe bağlı olarak daha önce yapılmış işlerle ilgili görseller sunulmakta. Yine isteğe bağlı olarak süslenecek alanın bir fotoğrafını (tercihen akşam üzeri çekilmiş) gönderdiğinizde üzerinde ne gibi ışık süslemeleri yapılabilir. Bunun ön görsel çalışmasını yaparak tarafınıza sunmaktayız. Sunumla ilgili düşünce ve yorumlarınızı dinlemekte ve isteğinizle ilgili yeni ön görsel çalışması yapabilmekteyiz. Süslenecek alanın ve süslenecek alandaki objelerin boyutları, uzunluğu ve adet miktarı yapılan çalışma ile bir ön fikir oluşturabilir. Bazen bir caddede veya sokakta onlarca, yüzlerce motif, ışıklı tag bulunabilmektedir.

Kimi süslemede Led hortum bazı süslemelerde saçak led, bazı süslemelerde led perde bazılarındada led ışıklar ile belediye binası, tag çevrelemeleri, cadde direk motifleri, ışıklı kar taneleri çevrelemekte ve süslemekteyiz. Süslenen yer ve objeler ortamı ışıl ışıl bir hale getirmektedir.Yılbaşında belediyeler ve belediye sınırları içindeki cadde sokakları dekoratif, güzel bir görünüme çıkarma gayretinde olup, Yılbaşı, bayram ve özel günlerde süsleme yaparlar, Belediye binası dış aydınlatma led süslemesi, ışıklı süsleme projelerinize özel dış mekan aydınlatma ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Belediyeye ait düğün nikah salonları ışık süslemeleri, ışık dekorasyonu ve iç mekan ve dış mekan da birbirinden güzel, göz alıcı ve yanar söner, farklı renklerde ışıklar ile yapabilmekteyiz. Belediye binası ve sosyal tesis özel bina dış mekan, park bahçe, açık alan mekanların led süslemesi, insanlara bölgenin daha cazip hale getirilmesi ve ışıl ışıl görünüme kavuşması için bir yöntemdir. Nekadar ışıl ışıl, güzel ve ışıltılı ışık süslemeler yapılırsa okadar çok dikkat çeker. Belediyeler bu yüzden cadde ve sokakları süslenmelidir. Bayram ve özel gün süslemeleri günün anlam ve önemine uygun olacak şekilde süslemelar yapılır. Cumhuriyet bayramı, zafer bayramı, yılbaşı ışık süslemeleri, kırmızı beyaz led ışık süslemesi, Türk Bayraği, Atatürk ışık süslemesi gibi süslemeler yapılır ve genel olarak Işıklı cadde sokak süslemeleri, direk motifleri ve günün anlam ve önemine özgü ışıklı süslemeler yapılır ve belediyelerin iç ve dış mekanlarını süsler veya kısa zaman sonra ilk bahar gelir, belediyelerin bahar süslemesi ile rengarenk süslenerek, insanlara bahar havasını sunacak ışıklı çiçek direk motifleri ile süslenir.

Ayrıca ramazan ayı cadde sokak ve alan ışık süslemeleri yapmaktayız. Ramazan dekorları, belediye ramazan süslemesi, ramazan ve kandil süslemeleri ile faaliyet yapılan yerlerin süslenmesi Yaz aylarında ise küçük, büyük çaplı ışık süslemeleri ile yapılır, belediyeler ramazan sokağı, etkinlik alanını süslerler.

Son baharda belediyeler, yaz aylarında olduğu gibi irili, ufaklı süslemeler ile yılbaşı süslemesi için harekete geçerler. Havaların erken kararmaya başlamasıyla birlikte akşamdan sonra daha çok farkedilen ışık süslemeleri ile ilgili hazırlıklar başlar 2 veya 3 ay öncesinden yılbaşı dekorasyonu ışık süslemeleri planlanır ve siparişler verilir ve kasım sonları araklık başlarında süslemeler yapılır. Genellikle beyaz led ışıklar kullanılmakla birlikte, Yılbaşında ise yılbaşı simgesi renkler ile beyaz ve kırmızı led ışık ağırlıkta kullanılır. Belediye cadde sokak ışık süslemesi artık yeniyıl için hazırdır ve birbirinden güzel yılbaşı ışık modelleri kendini sergilemeye başlar. Süslemelerin yapıldığı yerler genellikle insanların kalabalık olduğu cadde, sokak, meydan, alan, nikah salonu ve mekanlardır.

BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR