Yılbaşı Dekoru - Yeni Yıl Dekorasyonları


        Yılbaşı dekorasyonu, yılbaşı ışıkları ve yılbaşı süsleri ile yapılır, yapılacak yenil yıl dekoru için zengin ürün yelpazesi vardır, seçerken karar vermek zor olsa da, aslında ışıklı yılbaşı ürünlerinin her biri başka güzeldir, yılbaşı ışıklı dekorasyon konusunda çalışmalarımızda tecrübemizi ortaya koyarak her zaman en iyi ve en güzelini yapmak için çaba harcıyoruz, firma olarak bir çok yılbaşı süsleme ışık ve yılbaşı ışıklandırmaları nı kendi atölyemizde üretiyoruz. Bu yüzden kalite ve değer konusunda en ön planda durmaktayız. Yılbaşı ışık dekoru konusunda, çalışmalarımız ve üretimimiz müşterilerimize sunum ve ortak kararlar verdikten sonra eksiksiz bire bir yeni yıl süslemeleri yapmaktayız. Fiyatlarımız konusunda hem kaliteli ve hem de uygun fiyatlı yılbaşı süsleri yapıyoruz. bu yüzden en çok tercih edilen firmayız. Yeni yılda neler yapıyoruz. led Işıklı Noel baba, ledli ışıklı geyik, LED ışıklı noel baba kızağı, led kar tanesi, ışıklı mutlu yıllar yazısı, gibi daha bir çok süsleme ışıkları yapıyoruz. Aynı zamanda ışıklı motif olarak ta adlandırılabilir. Bu noel süsleme ışıklarını nasıl ve nelerden yapıyoruz? Led perde, string led eklemeli led, led ışıklı hortum, ışıklı plexi gibi daha birçok ışık süsleme materyali kullanıyoruz. yeni yıl dekorasyonu hangi alanlar için yapılmalı ve hangi alanlarda yapılır, ışıklı dekorasyon artık günümüzün değişmez süsleme tarzı olmuştur. Alış veriş merkezleri, iç ve dış mekanlarını görkemli bi şekilde süslemeler yaparlar, neden yaparlar daha göz alıcı bir görünüme kavuşması için yaparlar ve daha çok müşteri çekmek içindir.. belediyeler şehirlerini daha güzelleştirmek için ana caddelerini, sokaklarını, elektrik direklerini, kavşaklarını led ışıkla süslemeler yaptırırlar. Mağazalar, vitrinlerini, binalar dış cephelerini, villalar bahçelerini, villa etrafını, led ışıklar ile dekorasyon yaptırırlar. Amaç hep aynıdır ,insanların daha mutlu ve ha huzurlu seviçle yeni yıla girmesi için mekanlar yaratmaktır amaç, işte bizde burada bizde ışık var sloganı ile yeni yıla sevinçle ve güzelliklerle girmek için tüm gücümüzle çalışmalarımızı hep daha iyisi için kararlılıkla yolumuza ve süslemelere devam ediyoruz.

Yılbaşı Dekorasyonu

Firmamız uzun zamandır led aydınlatma işinde uzmanlaşmış ekip ve ekipmanlarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor. Bilge dizayn firmamızda bulabileceğiniz her türlü ortama ve dekora göre aydınlatma çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Led aydınlatmalar son yıllarda oldukça popüler hale gelmiş tüm süsleme işlerinde sıklıkla tercih edilir olmuştur. Led ışıkların tercih edilir olmasının nedenlerinden birisi ise kolay bir şekilde döşenmesi ve fazla elektrik harcamaması olarak sıralamak mümkün. Özellikle led ışıkları yılbaşı dekorasyonu niteliğinde sıklıkla kullanılarak bulunduğu ortamda hoş bir görüntü vermeyi sağlar. Çeşitli renklerde bulunması her ortamda kullanılabilme özelliğini artırıyor. Genellikle en çok tercih edileni ise kırmızı ve beyaz ışık renkleridir.

Yılbaşı Dekorasyonu Nasıl Belirlenir?

Yılbaşına özel dekorasyon fikirlerini önceden belirmek en doğrusu olacaktır. Teknolojinin nimetlerinden sayılan led ışıklar bu konuda size yardımcı olacaktır. Led ışıkların kullanımı sayesinde hem yılbaşı dekorasyonu olarak hem de özel gün olarak her ortama göre kullanılması basit hale geliyor. Yılbaşına özel dekorasyon belirlemek için öncelikle hangi ortamda yapılacağı ve o ortamın büyüklük ve küçüklük durumuna göre neler yapılabileceği belirlenmelidir. Açık ve kapalı ortamlara göre değişik yılbaşı dekorasyonları bulunmaktadır. Açık havada kullanılan yılbaşına özel dekorlar kullanmak ve ağaçları ışıklandırmak yeterli olacaktır. Kapalı yerlerde ise çam ağaçları her zaman birinci sıradadır.

Yılbaşına Özel Dekorasyon Fikirleri

Yılbaşlarında her yer ışıklanır ve bir sürü kutlamalar ve süslemeler yapılarak son gecenin eğlenceli şekilde geçirilmesine özen gösterilir. Yılbaşını anımsatan bütün objeler, eşyalar aslında insanları mutlu edebilecek enerji yaydıkları ile bilinmektedir. Bu yüzden bütün sokaklar ve evler ışıklandırılıp çeşitli dekorasyonlarla eğlenceli bir ortam oluşturulabiliyor. Yılbaşına girmeden önce kendinize ait dekorasyon fikrinizi oluşturmanız gerekiyor. Önceden ayarlanmış dekor fikirleri, ortamı en güzel şekilde hazırlamanıza imkân sağlar. Ama dekorasyona yönelik henüz bir fikriniz yoksa eğer vereceğimiz bazı fikirler oldukça işinize yarayacaktır. Size vereceğimiz ilk fikir ise yılbaşı ağacı süsüdür. Çam ağaçları, yılbaşının geldiğine dair bir sembol olarak artık benliğimize işlemiş durumdadır. Bu yüzden çam ağaçlarını süsleyebilirsiniz. Yılbaşını anımsatan renkler ile evinizde veya mekân da küçük objeler kullanılabilir. Ortama yakışacak kırmızı ve gümüş renkli balonlar ile güzel bir hava katabilirsiniz. Misafirlerinizin evinize geldiği sırada onları bir yılbaşı kapı süsü ile karşılayabilirsiniz. Ayrıca tavanlara yapılan kırmızı, beyaz led ışıklar ile yılbaşını kutlamak için hoş ve romantik bir ortam yapmayı deneyebilirsiniz.

Dikkat Çeken Kapı Süsleri

Evlerinizin veya mekânınızın kapısında kullanacağınız süsler oldukça cazip olup kişilerin içeri enerji ile girmesine yardımcı olur. Kapı süslerini ister hazır alıp takın isterseniz kendi fikirleriniz ile oluşturduğunuz bir süs yaparak oldukça güzel bir hoş geldin deme imkânını sunmuş olursunuz. Fazla masraf yapmadan kapı süsü yapayım derseniz sizler için bir fikir verebiliriz. Kırmızı ve beyaz renkteki balonlar asarak orta kısmına da firmamızdan alacağınız led ışık ile hoş geldiniz yazabilirsiniz. Ya da sadece kırmızı ve beyaz led ışıkları kullanarak hoş geldiniz yazarak güzel bir süsleme yapabilmeniz mümkündür.

Yemek Masası Süsleri

Ev, kafe, restoran gibi ortamlarda yemek masalarını da süsleyerek yılbaşı kutlama havası verebilirsiniz. Masaya sereceğiniz bembeyaz masa örtüsünün üzerine kırmızı renkteki mumlar ve ufak yılbaşı objeleri ile kreatif bir ortam yakalayabilirsiniz. Hatta bilge dizayn olarak firmamızdan ulaşabileceğiniz özel yanıp sönen led ışıkları ile masaların bacaklarını süsleyerek dikkatleri çekebilirsiniz.

Açık Hava Yılbaşı Dekorasyonu

Açık havada yapılabilecek en güzel dekorasyon ise ağaçları led ışıkları ile süslemektir. Led ışıklar aynı zamanda uzun ömürlü olmasının yanı sıra oldukça güvenlidir. Kırmızı ve beyaz renkteki yanıp sönen ledler karanlığı aydınlatarak herkesi kendine doğru bulunduğu ortama doğru çekmeyi başarabilir. Aynı zamanda dallarına asılacak yılbaşı süs topları ile daha eğlenceli hale getirebilmeniz mümkündür. Ağaçlar dışında sokak lambalarına yılbaşını anımsatan şekiller ve renkli ışıklar asarak açık hava dekorasyonunu oluşturmuş olursunuz. Yılbaşı dekorasyonu için led ışıklarını oldukça önemli ve güvenli bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Firmamız yılbaşı süsleme için kullanılacak her türlü ışıklandırma ve süsleme malzemelerini bünyesinde bulundurmaktadır. Daha fazla ürün çeşidimize ulaşmak ve hizmetimizden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR