Işıklı Kartanesi


Işıklı Kar Tanesi

Son yıllarda görsel düzene oldukça fazla önem verilmeye başlandı. Mekân ışıklandırma ve süslemeleri oldukça ilgi görmeye başladı. Özel günlerde veya farklılık istendiğinde bireysel veya bir firmadan destek alarak muhteşem görsellerde süslemeler ortaya çıkmaktadır. Bahçeler, evler, AVM ler, kafeler, oteller, fuarlar ve daha birçok yer çok farklı süslemektedir. Özellikle LED aydınlatma ile süslenen mekâna ayrı bir görkem ve çekicilik katılmaktadır. LED ışıklı aydınlatmalar bulundukları mekânda görsel bir şölen oluşturmaktadır.

Işıklı Süsleme Yapılan Mekânlar

Özelikle alış veriş merkezlerinde, caddelerde ve bahçeli mekânlarda ışıklı süslemeleri görmek mümkün. Şehrin caddelerinde ağaçlarda veya direklerde muhteşem süslemeler ile hem iş yerleri şenlenip daha çok müşteri çekerken hem de hoş bir görüntü oluşmaktadır. Yılbaşı veya partilerde veya mevsimsel dönemlerde ışıklı süslemeler yapmaktayız. Özellikle kış mevsimlerinde ve yılbaşında kar simgesi olarak ışıklı kar tanesi süslemeleri yapmaktayız. Akşamın karanlığında ışıl ışıl kar taneleri muhteşem bir göz zevki oluşturmaktadır.

Işıklı Kar Tanesi Özellikleri

Kış mevsiminin simgesi olarak bilinen kar, ışıklı aydınlatmalarda da kullanılıyor. Kar yağışının simgesi olarak kar tanesi ışıklı olarak süslemelerde yer almaktadır. Özellikle AVM gibi büyük işletmelerde yılbaşı ve kış konseptlerinin süslemelerinde ışıklı kar tanesi çokça kullanılmaktadır. Işıklı kar tanesinin süsleme yapılacak konsept ve alanın büyüklüğüne göre farklı boyutları vardır. Işıklı kar taneleri karı anımsatmak için genel olarak beyaz renkte tercih edilse de farklı renklendirilmiş olanları da mevcuttur. Firmamızda ışıklı kar tanesinin hem satışı hem de süslemede uygulaması mevcuttur. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi ışıklı kar tanesi ürünlerimizde de garanti kapsamı süremiz mevcuttur.

Hangi Mekânlara Işıklı Kar Tanesi Süsleme Yapılır

Işıklı süslemeler her yerde yoğun olarak kullanılan süslemelerdir. Caddelerde özellikle ağaçların süslemeleri ile dikkat çekici süslemeler yapılmaktadır. Ağaçların gövde ve dallarında ışıklı Süslemeler yapılırken özellikle yürüme alanı bulunan caddelerde, yaya köprülerinde yılbaşında ve kış mevsiminde ışıklı kar tanesi ile kar yağışı simgelenerek muhteşem bir görünüm elde edilir. Ağaçlar arası LED ışıklar kurulur aralara da ışıklı kar taneleri takılarak akşam karanlığında kar yağışı simgelenir. Ayrıca alış veriş merkezlerinde de yılbaşı konseptlerinin başkahramanı ışıklı kar tanesidir. Noel Baba, geyikler, kızaklar, şapkalar balonlar, yılbaşı ağaçlarının tamamlayıcı ürünü tabi ki kar havasıdır, kar havasının simgesi de ışıklı kar taneleridir. Özellikle geniş tavanlı alış veriş merkezlerinde bu tür süslemeler çok hoş durmaktadır. Firmamız ayrıca yılbaşı ağacı süslemelerini de yapmaktadır. Ağaç süslemesinde de birçok farklı ışıklandırma modellerimiz mevcuttur. Ağaç süslemesi ve ışıklı kar tanesi led ışık süslemesinin ortak konseptleriyle muhteşem bir görsel şölen sunmaktayız.

Firmamızın Diğer Hizmetleri

Firmamızın LED ışık süsleme, direk motifi ışıklandırma, ağaç süsleme, cadde dekoru, kavşak ışıklandırma gibi birçok süsleme hizmeti vardır. Ayrıca firmamız özel günlerde mesela sevgiler günü, anneler günü gibi özel günlerde o günün konseptine uygun süslemeler de yapmaktadır. LED aydınlatma, cadde ve kavşak ışıklandırma, düğün ışıklandırma gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Firmamızın dizayn ile ilgili tecrübeli ve zevke sahip çalışanları sizin hayalinizdeki süslemeyi sizinle istişare ederek en yüksek kalitede sunmaktadır. Ayrıca firmamız kurduğu süslemelerde güvenliğe de önem verir. Diş koşullara dayanıklı, yangın çıkma ihtimaline karşı alev geçirmez kauçuk kullanımı ve su geçirmez malzeme kullanımına önem vermekteyiz. Firmamızın tüm ürünleri garanti kapsamındadır. Güvenle ve gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Her türlü ışıklı süsleme ve dizayn işlemlerinizde bizleri tercih ederseniz müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzu görebilirsiniz.

BİLGE DİZAYN - BİZDE IŞIK VAR